W piątek 27.01.2012 Kartolandia w TVN

Email Drukuj
Kartolandia w TVN
Zapraszamy w piątek 27.01.2012 około godziny 10 do obejrzenia DDTVN. Czteroletnie dzieci będą testować nasze ekologiczne i kreatywne zabawki z kartonu.

 

 

Więcej…
 

Już 1 lutego 2012 zapraszamy naTargi Zabawek Spielwarenmesse 2012

Email Drukuj
Międzynarodowe Targi Zabawek Spielwarenmesse

Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Targi Zabawek Spielwarenmesse w Norymberdze.

 Również i w tym roku zagoszczą na Targach zabawki marki Calafant. Zapraszamy do hali 3 stanowisko F 03 w dniach od 01.02 - 06.02.2012.  

 

 

Więcej…
 

Kartolandia sponsorem konkursu dla użytkowników portalu Ekorodzice.pl

Email Drukuj
Kartolandia
Jeśli chcesz wygrać kartonowe, ekologiczne zabawki z Kartolandii, weź udział w konkursie dla użytkowników portalu Ekorodzice.pl. Opisz i wyślij swój pomysł na ciekawą zabawę dla dzieci poza domem. Jesteśmy sponsorem tego konkursu.

 

 

Więcej…
 

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Zabawek Spielwarenmesse 2011

Email Drukuj
Międzynarodowe Targi Zabawek Spielwarenmesse

Jak co roku CALAFANT zagości na Międzynarodowych Targach Zabawek Spielwarenmesse w Norymberdze.

 Serdecznie zapraszamy w dniach od 03.02 - 08.02.2011 do hali 3 stanowisko F03. 

 

 

Więcej…
 

Piknik literacki dla dzieci

Email Drukuj
Z przyjemnością informujemy, że z okazji Dnia Dziecka nasz wielki zamek CALACASTLE zagościł podczas pikniku literackiego w Muzeum Literatury na Rynku Starego Miasta w Warszawie. 

 

Więcej…
 

Mikołajki w Traffic Club w Warszawie

Email Drukuj
Kartolandia
Dnia 6 grudnia 2009i w Traffic Clubie w Warszawie odbyły się mikołajki dla dzieci. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 12:00. Na dzieci czekało bardzo dużo atrakcji.
Więcej…
 
Strona 1 z 2

Katalog produktów

Małe zabawki (wiek 3+) Małe zabawki (wiek 2+) Najmniejsze modele polecamy dla najmłodszych dzieci. Po złożeniu można je malować mazakami, ozdabiać różnymi kolorowymi papierkami..
Średnie zabawki (wiek 3+) Średnie zabawki (wiek 4+) Malowanie, budowanie, a przy tym słuchanie opowieści? Gospodarstwo wiejskie zna wiele historii a także wiele przeżyło...
Duże zabawki (wiek 4+) Duże zabawki (wiek 4+) Te wyjątkowe, duże modele przeniosą was do świata fantazji. Zbudujcie swój ulubiony model, ozdóbcie go według własnej fantazji i bawcie się.
Prawdziwy zamek(wiek 4+)  Zamek do którego można wejść, wczołgać się, bawić się w środku i dekorować go w środku i na zewnątrz...
 KI.KA Młyn oraz Domek na drzewie (wiek 4+) KI.KA Młyn + Domek na drzewie (wiek 4+)  Czy marzyłeś o własnym domku na drzewie? A może chciałbyś zmielić zboże na mąkę?? Wszystko jest możliwe...
Wielki robot z kartonu (wiek 4+)   Wielki robot Calabot (wiek 4+) Zbuduj swój własny robot! Jeśli wbudujesz lampkę, mp3 oraz zegar, zamienisz go na prawdziwego robota...
Domek z tekury (wiek 3+)    Wielki robot Calabot (wiek 4+)Domek z tektury do którego można wejść do środka i bawić przez wiele długich godzin :) 

4-latki testują kartonowe zabawki

Aktualności

Nowości

Galeriakartolandia.pl - ekologiczne zabawki i zestawy kreatywne dla dzieci. Zabawki z kartonu do złożenia i pomalowania. Idealny prezent na urodziny