Konkurs

Email Drukuj

„Mój wymarzony domek na drzewie”  KONKURS

 

Domek na drzewie to nie tylko marzenie dzieci ale i dorosłych : ) To wyjątkowe miejsce które dostarcza wielu wrażeń, jest azylem, dla dzieci miejscem zabaw. Każde dziecko marzy o takim miejscu, gdzie mogłoby się schować lub ukryć swoje skarby przed dorosłymi. Spełnij marzenie dziecka i wygraj ekologiczny domek na drzewie z Kartolandii!

Weź udział w konkursie!

 

 
 

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać nagrody wystarczy wykonać zadanie konkursowe.

1.      Prześlij samodzielnie wykonaną  przez dziecko pracę plastyczną o tematyce wymarzonego domku na drzewie. Praca może być wykonana dowolną techniką plastyczną ( farby, kredki, wycinanki, ekologiczne materiały itp. ). Pracę należy przesłać w terminie do 13.09.2012r. na adres mailowy:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

2.      Polub fan page Kartolandia.pl na Facebooku https://www.facebook.com/pages/Kartolandiapl/102184989854472  oraz fan page Dzieceklimaty  https://www.facebook.com/DziecieceKlimaty 

3.      Udostępnij to zdjęcie na swoim profilu, z opisem polecam konkurs na fajnym profilu! Zaproś znajomych do udziału w konkursie, oraz wsparcia głosami LUBIĘ TO.

 

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem Konkursu o nazwie  „Mój wymarzony domek na drzewie”  jest osoba prywatna reprezentująca Dziecięce Klimaty https://www.facebook.com/DziecieceKlimaty  oraz firma BWPM Tomasz Lewandowski  reprezentująca Kartolandię https://www.facebook.com/pages/Kartolandiapl/102184989854472
 2. Czas trwania konkursu:  Konkurs trwa od 03.09.2012 r. do 13.09.2012 r. wyniki ogłoszone zostaną 15.09.2012r.
 3. Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla dzieci w przedziale wiekowym 3-10 lat.
 4. Przedmiotem konkursu są prace plastyczne o tematyce wymarzonego domku na drzewie.
 5. Technika prac - dowolna. Może być wykonana kredkami, farbami, wycinanką, ekologicznymi materiałami itd.
 6. Każdy uczestnik może nadesłać tylko jedną pracę.
 7. Praca musi być podpisana imieniem autora i wiekiem autora.
 8. Prace należy nadesłać w terminie do 13.09.2012 na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 9. Komisja konkursowa dokona oceny prac w  2 kategoriach wiekowych: 3-5 lat, 6-10lat.
 10. Wyniki Konkursu Jury przedstawi w dniu 15.09.2012 r. na stronie na Fan Page-u dziecięcychklimatów oraz kartolandii jak również na blogu dziecięceklimaty oraz na stronie kartolandia.pl.
 11. Nagrodami w konkursie dla dzieci w 2 przedziałach wiekowych są:    Nagroda główna: ekologiczny i kreatywny domek na drzewie z kartonu  Wyróżnienie: kupon rabatowy na zamówienie czapek zimowych u Dziecięcych Klimatów.
 12. Konkurs ogłoszony na blogu :  http://www.vikisiezna.blogspot.com/  oraz na stronie www.kartolandia.pl kierowany jest do fanów Kartolandii  https://www.facebook.com/pages/Kartolandiapl/102184989854472  i Dziecięcych Klimatów  https://www.facebook.com/DziecieceKlimaty  na portalu społecznościowym Facebook.
 13.  Biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża zgodę na publikację swojej pracy konkursowej w galerii konkursowej na stronie  https://www.facebook.com/DziecieceKlimaty , https://www.facebook.com/pages/Kartolandiapl/102184989854472 .
 14. Uczestnik Konkursu biorący udział w wydarzeniu akceptuje warunki niniejszego Regulaminu.

     

 

WYNIKI KONKURSU 

 

Kategoria wiekowa: 3-5 lat

NAGRODA GŁÓWNA:  KREATYWNY I EKOLOGICZNY DOMEK NA DRZEWIE MARKI CALAFANT zdobyła  praca Jacka - lat 4

 

 

WYRÓŻNIENIE: 30% rabat na piękne czapki od Dziecięcych klimatów otrzymują: 

praca Szymonka - lat 3

 

praca Mai - lat 2,5 

 

 

 

Kategoria wiekowa: 6 - 10 lat

 NAGRODA GŁÓWNA:  KREATYWNY I EKOLOGICZNY DOMEK NA DRZEWIE MARKI CALAFANT zdobyła  praca Mai - lat 9

 

 

 WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY!!!

 

Katalog produktów

Małe zabawki (wiek 3+) Małe zabawki (wiek 2+) Najmniejsze modele polecamy dla najmłodszych dzieci. Po złożeniu można je malować mazakami, ozdabiać różnymi kolorowymi papierkami..
Średnie zabawki (wiek 3+) Średnie zabawki (wiek 4+) Malowanie, budowanie, a przy tym słuchanie opowieści? Gospodarstwo wiejskie zna wiele historii a także wiele przeżyło...
Duże zabawki (wiek 4+) Duże zabawki (wiek 4+) Te wyjątkowe, duże modele przeniosą was do świata fantazji. Zbudujcie swój ulubiony model, ozdóbcie go według własnej fantazji i bawcie się.
Prawdziwy zamek(wiek 4+)  Zamek do którego można wejść, wczołgać się, bawić się w środku i dekorować go w środku i na zewnątrz...
 KI.KA Młyn oraz Domek na drzewie (wiek 4+) KI.KA Młyn + Domek na drzewie (wiek 4+)  Czy marzyłeś o własnym domku na drzewie? A może chciałbyś zmielić zboże na mąkę?? Wszystko jest możliwe...
Wielki robot z kartonu (wiek 4+)   Wielki robot Calabot (wiek 4+) Zbuduj swój własny robot! Jeśli wbudujesz lampkę, mp3 oraz zegar, zamienisz go na prawdziwego robota...
Domek z tekury (wiek 3+)    Wielki robot Calabot (wiek 4+)Domek z tektury do którego można wejść do środka i bawić przez wiele długich godzin :) 

4-latki testują kartonowe zabawki

Aktualności

Nowości

Galeriakartolandia.pl - ekologiczne zabawki i zestawy kreatywne dla dzieci. Zabawki z kartonu do złożenia i pomalowania. Idealny prezent na urodziny